Çijeta vihet në siklet përballë Noizyt dhe Getit

Çijeta vihet në siklet përballë Noizyt dhe Getit
14:46 | 17 Shtator 2019

Çiljeta kishte për detyrë të zgjedhte mes Noizyt dhe Getit.

Çiljeta Xhilaga ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, e në disa raste tregonte edhe arsyen përse e bënte atë zgjedhje.

Mes shumë opsioneve, Çiljeta kishte para saj Noizyn dhe Getin, meqë rast dha një përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 0:17 mund të mësoni përgjigjen e saj. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS