“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, Xhoda publikon video-n me Arjola Demirin

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, Xhoda publikon video-n me Arjola Demirin

Irgen Çela dhe Arjola Demiri ndodhen në Zvicër, pasi ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit “I Love Topoja”.

Së fundmi Arjola dhe Irgeni kanë postuar një video në profilet e tyre sociale, ku vihet re Arjola që mban në shpinë Xhodën dhe ky i fundit dëgjohet teksa thotë: Më ka marrë gruaja xhiro. Më pas dhe Xhoda ka vepruar po njësoj duke mbajtur Arjolën, duke shkaktuar kështu dhe shumë të qeshura.

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, ka shkruar Xhoda krahas videos.

Ndërsa Arjola shkruan: “Pas muajit të mjaltit kthehemi në Portokalli me 1 mars”.

https://www.instagram.com/tv/B8ja-qsJbyR/?utm_source=ig_web_copy_link

TAGS