Chelsea po ia merr super-lojtarin Chelseas

Chelsea po ia merr super-lojtarin Chelseas

Blutë janë të interesuar për mbrojtësin e PSG-së.

Chelsea po shqyrton një lëvizje për mbrojtësin e Paris Saint-Germain, Marquinhos, raporton Fichajes,përcjell ORAinfo.

Me Antonio Rudiger dhe Andreas Christensen për të nënshkruar ende kontrata të reja në Stamford Bridge, Blutë janë gati të sulmojnë Parc des Princes për një brazilian të provuar./ORAinfo/