Chelsea po e transferon super yllin

Chelsea po e transferon super yllin

Chelsea dëshiron ta blindojë Mendyn.

Chelsea ka nisur bisedimet me Edouard Mendy për një kontratë të re, sipas Football Insider.

Portieri ka impresionuar që kur u bashkua nga Rennes verën e kaluar dhe do të fitojë një rritje page, me marrëveshjen e tij aktuale që skadon në 2025.

Ai e ka lënë në stol 80 milionëshin, Kepa Arrizabalaga dhe vazhdon të jetë zgjedhja e parë për Thomas Tuchel.

TAGS