Çfarë po ndodh mes Dj Geek dhe Dafinës?  Detaji që i bëri konfuz fansat (Foto)

Çfarë po ndodh mes Dj Geek dhe Dafinës?  Detaji që i bëri konfuz fansat (Foto)

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen në një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it, mirëpo romanca e tyre nuk zgjati dhe këngëtarja tregoi se dyshja i dha fund lidhjes.Por jo gjithmonë ndarjet përfundojnë me zënka. Këtë e kanë treguar dhe dyshja në fjalë, të cilët edhe pas ndarjes shfaqen së bashku në rrjetet sociale. Së fundmi, ata kanë tërhequr vëmendjen e fansave,  me anë të disa komenteve, duke ngritur dyshime se edhe mund të jenë rikthyer bashkë.

“Whoh”, i komenton Dafina, ndërsa Dj Geek i kthen po të njëjtin koment shoqëruar me emoji me zemra. Mbetet për t’u parë si do të reagojnë më tej këngëtarja dhe Dj i njohur.

TAGS