“Çfarë kuptove mbi jetën gjatë infektimit me Covid-19?” Arjola Shehu i përgjigjet fanses: Sa e shtrenjtë…

“Çfarë kuptove mbi jetën gjatë infektimit me Covid-19?” Arjola Shehu i përgjigjet fanses: Sa e shtrenjtë…

Edhe moderatoja Arjola Shehu është infektuar me Covid-19. Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjete sociale një javë më parë, ku  shkruante se ditëlindja e saj ishte ndryshe nga të tjerat, pasi e festoi e mbyllur në shtëpi.Së fundmi, Arjola ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ ku ndër të tjera i është përgjigjur pyetjes së një fansi se çfarë ajo ka kuptuar nga jeta gjatë infektimit me Covid-19.

“Të jem e sinqertë, se sa e shtrenjtë është familja dhe se si të dridhet zemra vetëm kur mendon se diçka mund t’i ndodhë atyre,”-shkruan moderatorja. Moderatorja është shprehur se është më mirë nga gjendja shëndetësore dhe ditën e hënë do i rikthehet emisionit të saj të mëngjesit.

TAGS