Buta “tallet” me Shefqet Krasniqin në këngën e re

Buta “tallet” me Shefqet Krasniqin në këngën e re

21:46 |

Buta e ka përmendur edhe Shefqet Krasniqin në këngën e tij të re.

Reperi shqiptar Buta, ditë më parë erdhi me projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Edi Rama” dhe përfshin fjalë banale në tekst. Reperi në këtë projekt ka përmendur emra të ndryshëm të ekranit dhe nuk e ka ‘harruar’ edhe hoxhën Shefqet Krasniqi.

I ngjajshëm

Ai në njëfarë mënyre është ‘tallur’ me veshjen e hoxhës dhe pjesën ku thotë “Kur t’i njehi lektë unë marrë avdes, Shefqet Krasniqi swag, pantollat e përvjelt…” mund ta dëgjoni në minutën 2:28./Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

21:57 |

TAGS