Bora Zemani infektohet me Koronavirus, ja kush do ta prezantojë ‘Përputhen’

Bora Zemani infektohet me Koronavirus, ja kush do ta prezantojë ‘Përputhen’

Moderatorja Bora Zemani ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur Arjan Konomi gjatë puntatës së sotme, ku Bora mungonte.“Bora është infektuar me Koronavirus. Do të mungojë për disa ditë. Është në gjendje të mirë, mos u shqetësoni!”, – tha ai.

Këto ditë, në vend të Borës do të prezantojnë vajzat e “Përputhen”. Sot prezantoi Ana Kauri, e cila do të prezantojë dhe nesër.

TAGS