Bora sapo ka dalë nga dushi, në këtë gjende ka përfunduar

Bora sapo ka dalë nga dushi, në këtë gjende ka përfunduar

Bora Zemani, padyshim ka qenë personazhi i vitit.

Puna e saj si moderatorë ka bërë që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Por, bujë të madhe ajo bëri me lidhjen dhe ndarjen nga aktori, Donald Veshaj, i cili ishte pjesë e Big Brother.

Bora, ka vendosur që çdo lajm rreth saj ta mbajë larg dhe i është përkushtuar jetës së saj të përditshme.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto për fansat e saj, ku shihet e sapo dalë nga dushi. Një gjë duhet pranuar, ajo është një super-femër edhe pa grim./ORAinfo/