Bora merr një dhuratë të veçantë, publikon mesazhin e dashurisë

Bora merr një dhuratë të veçantë, publikon mesazhin e dashurisë

Bora Zemani, është njëra nga emrat më të përfolur të show-bizzit shqiptarë.

Duke qenë se vazhdimisht është pjesë e mediave e ekraneve, adhuruesit e saj janë shumë kurioz të dinë për jetën e përditshme të saj, shkruan ORAinfo.

Ajo padyshim bëri bujë me lidhjen e dashurisë me aktorin, Donald Veshaj , i cili është njëri nga banorët e Big Brother Albania.

Duket qartë se fokusi i saj më nuk është më Donaldi, pasi ajo po refuzon të flasë për këtë lidhje.

Ajo ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 30-të dhe ka marrë shumë dhurata.

Një të tillë ajo ka marrë nga këngëtarja e famshme, Xhensila Myrtezaj. Ajo ia ka dërguar një mesazh dashurie Borës, të cilën ajo e ka postuar në rrjetin social instagram./ORAinfo/