Blunt: Unë gjithë kam qenë baba i repit

Blunt: Unë gjithë kam qenë baba i repit

Blunt përmes një videoje në Instagram, ka thënë disa fjalë për repin shqiptar.

Blunt ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, me të cilën thotë se ai e ka sjellë repin në shqiptari, shkruan lajmi.net.

“Unë gjithë kam qenë baba i repit, unë dhe pak do njerëz e kanë pru repin këtu në shqiptari për ju sot me dëgju babo. Atëherë edhe tash prapë, por çka ka ndodhë tash?”, thotë Blunt në njërën prej videove.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Blunt dhe Real është “Tito”, këngë kjo të cilën e kanë publikuar dje në kanalin YouTube. /Lajmi.net/

TAGS