Blero i jep mbështetje Daut Haradinaj në garën për Prishtinën

Blero i jep mbështetje Daut Haradinaj në garën për Prishtinën

Daut Haradinaj merr mbështetjen e Bleros në garën për Prishtinën.

Blero e nisi ditën me ish-deputetin, Daut Haradinaj.

Ish-deputeti dhe njëherësh kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, mëngjesin e sotëm takoi këngëtarin Blero Muharremi, shkruan lajmi net.

Ai publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku tregoi se takoi Bleron dhe vëllanë e tij, Blerimin.

Në këtë takim, Blero i ka shprehur mbështetjen në garën e tij për kryetar të Prishtinës.

“Sot pata kënaqësinë të takoj këngëtarin dhe mikun tim Bleron dhe vëllain e tij Burimin, që njihet në Skandinavi për angazhimin në sektorin e gastronomisë.

Faleminderit Blero për mbështetjen!”, shkruan Haradinaj.

TAGS