Blero bën veprimin e papritur, përderisa Afrona feston ditëlindjen larg tij

Blero bën veprimin e papritur, përderisa Afrona feston ditëlindjen larg tij

Afrona feston ditëlindjen larg tij, Blero bën veprimin e papritur.

Afrona Dika feston sot ditëlindjen.

Ajo sot mbush 30-të vite jete dhe morri urime te shumta nga familjar e miq.

Duket se nuk ka munguar ‘urimi’ nga ana e Bleros, i cili nuk mori një të tillë nga ana e Afronës kur festoi ditëlindjen.

Këngëtari ka publikuar një foto krahas së cilës ka vendosur thjesht një trëndafil./panorama