Bleona Qereti bën vaksinën ndaj COVID dhe publikon foton veshur si infermiere

Bleona Qereti bën vaksinën ndaj COVID dhe publikon foton veshur si infermiere

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë vaksinën kundër Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja, e cila përmes një postimi në Instagram, na ka zbuluar se ka bërë vaksinën duke bërë dhe një apel për të gjithë që të vaksinohen.“Sapo jam vaksinuar dhe i rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë COVID -19 # vaksinë për t’u marrë në konsideratë. Është koha për ta mundur atë një herë e mirë”, ka shkruar Bleona.

“Fotoja është është bërë nga filmi që kam xhiruar muajin e kaluar, i cili nuk ka dalë akoma, por dua të pregoj mirënjohjen time për mjekët.

Shërbimi juaj vetëmohues ndaj komunitetit më të madh po na ndihmon të gjithëve të kalojmë këto periudha të vështira. Ju keni mbështetjen time dhe vlerësimin e përzemërt për gjithçka që bëni”, ka shtuar më tej Bleona.

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare prej vitesh jeton në SHBA ku ka vazhduar karrierën e saj.

TAGS