Bisedë e nxehtë mes Antonelës dhe Valonit në Big Brother VIP

Bisedë e nxehtë mes Antonelës dhe Valonit në Big Brother VIP

Biseda +18: “Çfarë lloji të pëlqen”, Antonela Berisha fillon të ngacmojë Valonin pas deklaratës së fortë.

Antonela Berisha ka nisur ngacmimet ndaj Valon Shehut, i cili hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP” vetëm pak ditë më parë.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” i bëri dje disa pyetje personale, të cilave Shehu iu përgjigj pa komplekse.

Çfarë lloj seksi të pëlqen?”, ishte pyetja më pikante që Antonela i bëri banorit. Pasi iu përgjigj, Valoni tha se po i jep shumë detaje rreth jetës së tij private.

Antonela: Çfarë kërkon te një gocë për shembull? Çfarë lloj seksi të pëlqen?

Valoni: Nuk e kam me plan unë gocën. Prapa dhe para. Unë si shumë përgjigje po jap. Më shumë se të gjithë.

Antonela: Jepi.

Valoni: Po jap shumë përgjigje në këtë aspekt.

Antonela: Mua personalisht? Në aspekt seksi ti ke dhënë përgjigje. Kur?

Valoni: Shiko erdhi dhe Meridiani tani për të bërë… Rregullo mikrofonin Nela

Antonela: Po tani më dëgjon, se po flisja për seksin.

Valoni: Ku je bërë ashtu?

Antonela: Kremi, m’i bëri pis pantallonat. Kremi që kam lyer këmbët.