Besi përlot me fjalët për vajzën: Nuk isha aty kur qëndroi në këmbë, kur thirri baba

Besi përlot me fjalët për vajzën: Nuk isha aty kur qëndroi në këmbë, kur thirri baba
17:31 | 21 Nentor 2019

Foto: Instagram

Bes Kallaku me anë të një postimi të gjatë, kishte fjalë emocionuese për të gjithë ata që e ndihmuan për filmin “Fallco”.

Bes Kallaku gjatë ditës së djeshme ka promovuar filmin e tij të ri “Fallco”, për të cilin ka kohë që ka punuar, shkruan lajmi.net.

Të pranishëm në promovimin e filmit ishin emra të njohur, e padyshim se nuk munguan as familjarët e tij.

Përmes një postimi në Instagram, aktori ka falënderuar publikisht të gjithë ata që ndihmuan, ndërsa kishte edhe fjalë prekëse për vajzën, Ajkën.

KY ËSHTË STATUSI I PLOTË I BESIT, PA NDËRHYRJE:

“Nuk do them thjesht faleminderit, por do them Zoti ju rujt secilin prej stafit, ekipit, aktoreve, atyre qe u bene bashkepuntoret e mi.
Nese un hedh hapin e pare per dicka, ajo eshte hapi im i dyte qe me jep sigurine dhe mbeshtetjen se nuk jam i vetem ne endrren time dhe ne qellimin tim. Pa ndonje qellim endrrat ngelen thjesht endrra. Xhensila ime flm.
Shum mire mund te them qe ky eshte filmi im. Por un nuk do isha sot duke promovuar kete film, nese nuk do ishte familja ime prinderit e mi motren time qe gjithcka kane dashur eshte kjo dite, pa Ijen time qe cdo dite te filmit me uronte se gjithcka do shkoje sic un kam zemren. Nuk do isha ktu pa tgjith ata qe kam punuar dhe mesuar, me cilindo, mirenjohje.
Zoti rujt secilin qe me ka dhene cdo ndihme.
Ju kam borxh te gjithve por me shum i kam borxh vajzes time qe per shkak te ktij filmi per rreth 4-5 muaj nuk e rikuperoj dot kohen e humbur nuk isha aty kur qendroi vete ne kembe pa e mbajtur une, edhe as kur thirri “ O Baba”. Kshuqe duhet me nis tjetrin, per filmin tjeter po flas?.
Ju jam mirnjohes, perulsisht. Lavdia eshte e Zotit. Sado qe rritem ne sukses, rritem ne perulesi. Bes Kallaku. Zoti ju rujt”

TAGS