Besa Kokëdhima shfaqet atraktive, por i ndodh një incident me veshjen

Besa Kokëdhima nuk dallohet vetëm për zërin e saj potent.

Këngëtarja shqiptare ishte viktimë e një incidenti të vogël me veshjen e saj.

Bukuroshja ka pozuar tejet seksi në rrjetin social Instagram.

Ajo shfaqet seksi në veshjen e zezë dhe në getet, të cilat në fakt janë të shqyera në një pjesë.

Këngëtares duket se i janë grisur ato gjatë fotosesionit dhe nuk ka pasur më kthim prapa.

Andaj ajo ka vendosur që ta pranojë incidentin lehtësisht dhe ta tregojë në përshkrimin e fotos së publikuar.

Përkundër faktit të këtij incidenti me veshjen, Besa mori komente pozitive nga adhuruesit e saj. /Telegrafi/

TAGS