Bersant Celina mungoi në stërvitjen e fundit për ndeshjen ndaj Greqisë

Bersant Celina mungoi në stërvitjen e fundit për ndeshjen ndaj Greqisë

Kosova zhvilloi sonte stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme kundër Greqisë, që do të luhet në Fadil Vokrri.

Në stërvitjen e fundit pra kësaj ndeshje të vlefshme për kualifikimet e botërorit 2022, mungoi Bersant Celina ndër mungesat e tjera, transmeton Indeksonline.

Ish-mesfushori i Swansea pati probleme pas infektimit me COVID-19 dhe kjo ka ndikuar që ekipi i tij i ri Ipswich mos ta lejojë.

TAGS