Bëri paraqitje spektakolare në “MTV EMA”, Dua sjell pamje nga prapaskena

Bëri paraqitje spektakolare në “MTV EMA”, Dua sjell pamje nga prapaskena
17:02 | 7 Nentor 2019

Foto: Instagram

Dua Lipa ka treguar se si shkoi gjithë procesi i përgatitjes për “MTV EMA”.

Dua Lipa ditë më parë mori pjesë në “MTV Europe Music Awards”, ku edhe dhuroi performancë madhështore, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, përmes një postimi në Instagram, ka treguar se si shkoi e gjithë përgatitja për këtë paraqitje.

Bashkë me të dhe ekipin që u kujdes për të ishte edhe i dashuri i saj, Anwar Hadid, i cili po i qëndronte afër.

Kujtojmë se Dua Lipa ka njoftuar se do të performojë edhe në “Amerikan Music Awards” më 24 nëntor. /Lajmi.net/

TAGS