Bella Hadid publikon pamjet me të brendshme dhe superseksi

Bella Hadid publikon pamjet me të brendshme dhe superseksi

Bella shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria dhe nga setet e saj fotografike, ku çdo dalje e saj ka një emërues të përbashkët: pamjet provokuese.Së fundmi, modelja ka publikuar një video në Instagram ku është shfaqur e veshur vetëm me një palë të brendshme të zeza.

Hadid, mban veshur të brendshmet me firmën “Savage x Fenty” që është linja e këngëtares, Rihanna. Siç pritej, ragimet ishin të shumta nga ndjekësit.

TAGS