Belkiz bëhet gati për dasmë, kaq bukur është rregulluar të frizerka

Belkiz bëhet gati për dasmë, kaq bukur është rregulluar të frizerka

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

Nga kjo martesë, çifti janë bërë prindër të një djalit, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Tian, përcjell ORAinfo.

Ata janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

E sot Belkiz ka publikuar disa imazhe ku tregon që sapo ka dal nga frizerka.

E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara mirë, Belkiz po duket një nuse joshëse. /ORAinfo/

TAGS