Bëhen prindër Arbana dhe Edi

Bëhen prindër Arbana dhe Edi

Arbana dhe Edi bëhen prindër.

Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj përmes një postimi në rrjete sociale.

Mes tjerash, ai ka zbuluar edhe emrin e djalit i cili do të quhet Diell.

Shumë urime e me jetë të gjatë.

TAGS