Bëhen bashkë familja e gjithë familja, Learta sjell imazhin me të ëmbël

Bëhen bashkë familja e gjithë familja, Learta sjell imazhin me të ëmbël

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

E se fundmi Learta është bërë bashkë më prindërit e saj.

Ajo sonte ka dal për kafe me vëllaun dhe dy prindërit e saj, duke sjell një imazh të bukur. /ORAinfo/

TAGS