Befason reperi shqiptar, paralajmëron dasmë të madhe: Të gjithë do jenë të ftuar

Befason reperi shqiptar, paralajmëron dasmë të madhe: Të gjithë do jenë të ftuar

Reperi shqiptaro-amerikan thotë se dasma do të bëhet në Kosovë.

Reperi i njohur ka habitur me deklaratën e fundit.

Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, në postimin e tij në rrjete sociale, ka folur rreth dasmës së tij.

Ani pse këtë pjesë zakonisht tenton ta mbajë shumë larg vëmendjes së medieve dhe nuk flet për lidhjet e dashurisë, Gashi bëri deklaratën e papritur.

Ai ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, të shkëputur nga një dasmë dhe thotë se ajo e tij do të mbahet në Kosovë.

TAGS