Befasi, ja ku mund të përfundojë Trippier

Befasi, ja ku mund të përfundojë Trippier

Kieran Trippier, mund të kthehet sërish në Premier League.

Newcastle United dëshiron të shtojë Kieran Trippier të Atletico Madrid në radhët e tyre në përpjekjen e tyre për të shmangur rënien, pretendon The Sun,përcjell ORAinfo.

Dyshja e Burnley-t, James Tarkowski dhe Ben Mee janë gjithashtu në listën e dëshirave të Magpies në janar, me akuzat e Eddie Howe aktualisht tre pikë larg sigurisë dhe me vetëm një fitore në 15 ndeshje në Premier League këtë sezon./ORAinfo/

TAGS