Befasi e madhe: Spalleti merr drejtimin e gjigantit italian

Befasi e madhe: Spalleti merr drejtimin e gjigantit italian

Spalleti merr drejtimin e gjigantit italian.

Luciano Spalleti pritet që të rikthehet në nivelin më të lartë të futbollit italian pasi emri i tij po lakohet për të marrë drejtimin e skuadrës së Napolit.

Gennaro Gattuso prej sezonit të ardhshëm pritet që të largohet nga Napolit për të marrë drejtimin e skuadrës së Fiorentinës pasi presidenti Rocco Commisso po kërkon ish trajnerin e Milanit.

Nga ana tjetër Luciano Spalleti ka filluar kontaktet me Napolin dhe pritet që shumë shpejt të arrihet një marrëveshje e re.

TAGS