Bashkëshortja e Arian Çanit shfaqet për herë të parë në ekran, ja detajet që zbuloi rreth familjes

Bashkëshortja e Arian Çanit shfaqet për herë të parë në ekran, ja detajet që zbuloi rreth familjes

Denistja-pediatre Enida Petro, bashkëshortja e moderatorit të njohur Arjan Çani është shfaqur si rrallëherë në ekran pasditen e sotme.  E ftuar tek “Rudina”, Enida rrëfeu më shumë detaje rreth jetës private.

Dyshja kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Këtë të fundit, pra Joanën, moderatori e prezantoi pak javë më parë gjatë emisonit “Zonë e lirë”.

Gjatë programit, Rudina Magjistari vuri këtë moment në ekran ndërsa Enida Petro tha se Çani ia ka trashëguar edhe vajzës pasionin për teatrin.

Rudina Magjistari: Vajzës së vogël mund të mos i kenë rënë të gjitha dhëmbët, por e kemi parë në televizor. E kemi parë të premten në mbrëmje. Ja kjo është vajza e Enidës. E lidhni dot këtë moment? Jemi një familje. Enida Petro është bashkëshortja e Arian Çanit. E japim sot në fund sepse sot folëm për një fushë krejtësisht tjetër. Urime dhe për vajzën sepse kishte filluar të merrej me teatër. Kam përshtypjen pasionet e Arianit?

Enida Petro: Po, pasionet e Arianit.

Rudina Magjistari: Pasionet e Arianit që adhuron teatrin.

TAGS