Bardhë e zi, Ryva shfaqet me fustanin me unik ndonjëherë

Bardhë e zi, Ryva shfaqet me fustanin me unik ndonjëherë

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet krejt ndryshe.

E veshur të veshur bardhë e zi, Ryva shfaqet shumë joshëse.

Stili i fustanit të saj unik merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

TAGS