Barcelonës i iku nga duart super-lojtari në momentin e fundit

Barcelonës i iku nga duart super-lojtari në momentin e fundit

Barcelona, humbi një marrëveshje për sulmuesin e Leeds United, Rodrigo në ditën e fundit të afatit të merkatos, zbulon The Athletic.

30-vjeçari doli në radarin e Blaugranëve pasi ata në mënyrë të furishme u përpoqën të sillnin një sulmues shtesë në minutën e fundit pas një dëmtimi të rëndë të Sergio Aguero dhe largimit të Antoine Griezmann dhe Lionel Messi, përcjell ORAinfo.

Rodrigo përfundoi duke qëndruar në Leeds, megjithatë, dhe ai është kontraktuar të qëndrojë në librat e tyre deri në vitin 2024./ORAinfo/

TAGS