Barcelona ia hedh syrin lojtarit të Juventusit

Barcelona ia hedh syrin lojtarit të Juventusit

Barcelona mund të bëjë një lëvizje për qendërmbrojtësin Matthijs de Ligt sapo të heqë pagat e Samuel Umtiti dhe Philippe Coutinho, zbulon Gerard Romero.

De Ligt, 22 vjeç, do të pritet të ankorojë mbrojtjen e Blaugranas për vitet në vijim nëse ai largohet nga Juventusi,përcjell ORAinfo.

Megjithatë, shkarkimi i Umtiti dhe Coutinho mund të jetë i vështirë për klubin./ORAinfo/