Barcelona ende shpreson, starton Enis Bardhi

Barcelona ende shpreson, starton Enis Bardhi

Formacionet

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Levantes dhe Barcelonës.

Titulli i La Ligës nuk është në dorën e Barçës, por katalunasit duan të luftojnë deri në fund për t’i bërë presion Atleticos dhe Realit,.

Nga minuta e parë sonte në këtë takim, zbret në fushë mesfushori shqiptar, Enis Bardhi.

Levante:

TAGS