Barcelona dëshiron transferimin e lojtarit 17 vjeçar

Barcelona dëshiron transferimin e lojtarit 17 vjeçar

Barcelona ka rinovuar interesimin e tyre për anësorin e Eintracht Frankfurt, Fabio Blanco, zbulon Goal.

Spanjolli u lidh me një lëvizje në Camp Nou verën e kaluar, por 17-vjeçari vendosi të vazhdojë zhvillimin e tij në Gjermani,përcjell ORAinfo.

Barca, e cila vazhdon të luftojë me problemet financiare, do të shikojë të nënshkruajë me Blanco në huazim në janar me një marrëveshje të përhershme verën e ardhshme dhe Frankfurti mund të fitojë një lojtar, kontrata e të cilit skadon në 2023./ORAinfo/

TAGS