Barca në kërkim të fitores së parë, me këtë formacion luan ndaj Betisit

Barca në kërkim të fitores së parë, me këtë formacion luan ndaj Betisit

19:45 |

Barcelona do të kërkojë fitoren e parë në La Liga, në sfidën e javës së dytë kundër Real Betis.

Katalanët me fillim nga ora 21:00, takohet me Betisin në ‘Camp Nou’.

Ernesto Valverde po ballafaqohet me shumë mungesa në fazën e sulmit, duke mos llogaritur në Lionel Messin, Luis Suarez dhe Ousmane Dembele.

Formacionet zyrtare:

Barcelona:

Real Betis:

/Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

19:45 |

TAGS