Barca i ofron kontratë pesë vjeçare talentit që po e kërkojnë të gjithë

Barca i ofron kontratë pesë vjeçare talentit që po e kërkojnë të gjithë

Barcelona vazhdon të insistojë në transferimin e Matthijs De Ligt.

Skuadra katalane pas zyrtarizimit të Frenkie De Jong, po synon të transferojë edhe një talent nga Ajax.

Është Matthijs De Ligt, dëshira e radhës e liderëve të La Ligas.

Mediet në Spanjë raportojnë se Barcelona i ka ofruar kontratë pesë vjeçare De Ligt, përcjell ‘lajmi.net’.

Barcelona po kryeson garën për De Ligt, kur dihet se ai po kërkohet edhe nga Manchester City, Juventus dhe PSG./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS