Barazohet rezultati në derbin Inter – Roma: Ky është goli i bukur

Barazohet rezultati në derbin Inter – Roma: Ky është goli i bukur

Është barazuar rezultati në super ndeshjen që po zhvillohet mes skuadrës së Inter dhe asaj të Romës.

Ishte minuta e 61’ e takimit kur skuadra e udhëhequr nga Luciano Spalletti gjeti rrugën e golit për të rivendosur balancin, shkruan lajmi.net.

Anësori kroat i ‘zi kaltërve’ Ivan Perisic, ishte ai që me një goditje me kokë shtyu topin në rrjetën e kundërshtarit.

Duket siku inkuadrimi në fushë i Mauro Icardi i dha jetë sulmit të Inter. Mbetet të shihet se cili do të jetë rezultati përfundimtar.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell golin e shënuar nga Perisic. /Lajmi.net/

Goli:

[embedded content]

TAGS