Balina përfuon në spital, kjo është gjendja e saj

Balina përfuon në spital, kjo është gjendja e saj

Balina Bodinaku është opinionstja e këtij edicioni të parë VIP të Big Brother Albania.

Bodinaku përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se është në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Balina ka publikuar një fotografi nga spitali, derisa ka treguar se është duke marrë serum.

Ajo gjithashtu ka pyetur ndjekësit e saj, a do jetë sonte në spektakël apo jo?

Opinionistja nuk ka bërë të ditur arsyen që ka shkaktuar gjendjen e saj jo të mirë.

Kujtojmë se sonte në nominim janë tre banorë, Einxhel, Donald dhe Beatrix.