Baby G i jep fund lidhjes?

Baby G i jep fund lidhjes?
18:02 | 11 Korrik 2019

Duket se Baby G dhe i dashuri i saj i kanë ndarë rrugët.

Baby G kishte vendosur ta bëjë publike lidhjen e saj nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale e edhe më zyrtarisht në këngën “Pretty Gangster” ku u shfaqën në skena të ‘nxehta’, shkruan lajmi.net.

Mirë kjo romancë duket se ka marrë fund pasi Baby G i ka fshirë fotot me Lim Hotin dhe dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin as në Instagram.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes tyre, mirëpo kjo besohet se do të mirret vesh shumë shpejtë.

Në anën tjetër postimi i fundit i Baby G në Instagram ishte një foto ku shfaqet e vetme.

[embedded content]

“Nëse ata nuk ju shikojnë juve si magjike, zhdukeni”, ishin fjalët e saj pranë postimit./Lajmi.net/

TAGS