“Babai më i mirë në botë”, Elita tregon se çfarë bën Gjiko për vogëlushin e tyre

“Babai më i mirë në botë”, Elita tregon se çfarë bën Gjiko për vogëlushin e tyre

Elita Rudi dhe Gjiko, dyshja e dashur për publikun së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmi u konfirmuar nga vetë ata gjatë një feste të organizuar mes miqve dhe familjarëve, ku zbuluan se së shpejti në jetë do të vijë një vajzë.Ndërsa, së fundmi moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto të partnerit të saj ku shfaqet duke larë djalin e tyre, Zërin. “Babai më i mirë”, ka shkruan Elita, ku tregon se Gjiko është i përkushtuar ndaj të vogli të tyre.

Tashmë që dhe Elita është në pritje të ëmbël, Gjiko duket se është bërë një mbështetje më e madhe për moderatoren.

TAGS