Babai i humbi jetën pak ditë më parë, Rudina Dembacaj e kujton me fjalët e këngëtarit të njohur

Babai i humbi jetën pak ditë më parë, Rudina Dembacaj e kujton me fjalët e këngëtarit të njohur

Pak ditë më parë, moderatorja Rudina Dembacaj humbi babanë. Që prej asaj ditë Rudina poston vazhdimisht foto dhe kujtime, ku shpreh mungesën e madhe që i ati ka lënë tej ajo.Pas humbje së tij, moderatorja dy ditë më parë postoi një foto në rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqej me nipin e saj, teksa duket e veshur me të zeza kokë e këmbë.

Ndërsa, sot ka postuar një foto së bashku me babanë dhe e kujton duke cituar këngëtarin e njohur Italian, Albano Carisi.

“Babai im i dashur sikur ta dije sa i pranishëm je sapo një dyshim vjen në mendjen time. Si më shoqëron në çdo hap timin drejt asaj dere të hapur në fund të universit. Jam fëmija yt dhe jam krenar për këtë, krenar që kam pasur një baba si ti”, – shkruan Rudina.

TAGS