Azpilicueta ka një mesazh për Hazardin

Azpilicueta ka një mesazh për Hazardin
23:58 | 22 Maj 2019

Cesar Azpilicueta shpreson që Eden Hazard të qëndrojë te Chelsea sa më gjatë që është e mundur.

Ylli belg do të jetë emri më i ‘nxehtë’ i kësaj vere, ku po kërkohet nga Real Madrid.

Mediet në Spanjë e konsiderojnë punë të tyre transferimin e tij në ‘Santiago Bernabeu’.

“Ne nuk dimë më shumë se sa të gjithë dinë tani. Ai është një lojtar shumë i rëndësishëm, dhe është normale të ketë shumë zëra për të në tregun e transferimeve”, ka deklaruar Hazard, përcjell ‘lajmi.net’.

“Ai është lojtari ynë më i mirë dhe mendoj se të gjithë duan ta kenë. Ne jemi shumë të lumtur me të dhe shpresojmë të qëndrojë sa më gjatë që është e mundur”./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS