Ava Max sjell një këngë të re

Ava Max sjell një këngë të re
21:30 | 16 Shtator 2019

Ava Max këtë herë ka bashkëpunuar me Aj Mitchell për projektin e ri.

Ava Max dhe Aj Mitchell kanë befasuar fansat me bashkëpunimin e tyre, një duet i tillë nuk ishte paralajmëruar deri më tani, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë këngëtarja shqiptare dhe Mitchell publikuan me videoklip këngën ‘Slow Dance’ ku Amanda në disa skena duket shumë e ‘nxehtë’.

Kjo është kënga e dytë e publikuar brenda muajit nga Ava Max pas ‘Torn’.

Në linkun e mëposhtëm mund ta gjeni bashkëpunimin e fundit të shqiptares. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS