Aurela Hoxha me këto super fotografi kujton festivalin e Cannes

Aurela Hoxha me këto super fotografi kujton festivalin e Cannes
15:09 | 6 Qershor 2019

Aurela Hoxha padyshim ishte një nga femrat më me sharm.

Modelja shqiptare një kohë të gjatë është duke jetuar me të dashurin e tij në Spanjë, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ishte ndër shqiptarët e shumtë që shkelën tepihun e kuq në festivalin filmik në Cannes, dhe padyshim ishte një nga femrat më seksi.

Me sa duket 34 vjeçares po i mungojnë netët e festivalit, ajo përmes disa fotografive të postuara në Instagram ka kujtuar kohën  e saj në Francë. /Lajmi.net/

TAGS