Aurela dhe Lulzim Basha festojnë përvjetorin e martesës, bashkëshortja nxjerr pamjet nga ceremonia

Aurela dhe Lulzim Basha festojnë përvjetorin e martesës, bashkëshortja nxjerr pamjet nga ceremonia

15 vjet më parë, ata i thanë “PO” njëri-tjetrit, ndaj dhe dita e sotme është e veçantë për kreun e PD-së Lulzim Basha dhe bashkëshorten e tij, Aurelën. Ata festojnë përvjetorin e martesës dhe në këtë ditë të veçantë për çiftin, Aurela Basha ka publikuar në rrjete sociale pamje nga ceremonia martesore.

Siç shihet edhe nga foto, çifti është celebruar në Bashkinë e Tiranës dhe i kanë qëndruar besnik tradicionales, ku Aurela shfaqet e veshur me fustanin e nusërisë, ndërsa Basha kostumin e dhëndrit.

Çifti janë prindër të dy vajzave.

TAGS