Aurela Basha tregon anën romantike/ Urimi për bashkëshortin: Je shembulli im

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka përcjellë një urim për liderin e PD me rastin e ditës së Shën Valentinit.Aurela Basha shkruan se bashkëshorti  i saj, Lulzim Basha është çdo ditë shembull për të dhe çdo ditë e do edhe më shumë

Me rastin e urimit, ajo ka nxjerrë një foto të çiftit bashkë shumë vite më parë.

TAGS