Aurela Basha nostalgjike, poston foto e përqafuar me kryedemokratin

Aurela Basha nostalgjike, poston foto e përqafuar me kryedemokratin

Aurela Basha, bashkëshortja e liderit të PD-së, Lulzim Bashës, Aurela Basha ka ndarë në rrjetet sociale një foto më Lulzim Bashën vit më parë. Çifti shfaqen të përqafuar teksa ndodhen në Llogara.Në profilin e saj ajo ka ndarë një foto me Bashën ku shkruan: Duke zbritur Llogaranë me Lulzim Basha vite më parë. Mesa duket ditët e fundit Aurela është bërë nostalgjike dhe ka filluar të ndajë me ndjekësit copëza të kujtimeve të tyre.

TAGS