Aurela Basha fotot me ëmbëlsira: Zemra jonë këtë pasdite

Aurela Basha fotot me ëmbëlsira: Zemra jonë këtë pasdite

Bashkëshortja e liderit të Partisë Demokratike, Aurela Basha, vazhdon që të jetë aktive në rrjetet sociale dhe të bëjë publikime në “Instagram”.Aurela Basha ka publikuar fotografi të ëmbëlsirave që ajo do të konsumojë, të cilat kanë formën e zemrës.

Ajo shprehet se sikur forma e ëmbëlsirave, është edhe zemra e saj dhe e të gjithëve këtë pasdite dhe se Shqipëria, më 25 prill do të fitojë.

Postimi i Aurela Bashës:

Zemra jonë këtë pasdite ❤️ #mezemër #shqiperiafiton

TAGS