Atdheu i “Për’puthen” nuk lëshon pe, fut sërish ‘xixat’ për Bora Zemanin

Atdheu i “Për’puthen” nuk lëshon pe, fut sërish ‘xixat’ për Bora Zemanin

Nuk lëshon pe Atdheu i “Për’puthen”, fut sërish ‘xixat’ për Bora Zemanin.

Atdheu i Përputhen përveç se u përfshi në një debat mes Antonelës dhe Arjolës brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania, ai u përmend edhe në raportin e Bora Zemanit me Donaldin.

Ishte vetë ai i cili lindte të dyshohej se mes tyre ka pasur diçka, duke qenë se kohë pas kohe publikonte edhe Story në llogarinë e tij në Instagram, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, duket se ai nuk e ka ndërmend të ndalet me kaq.

Ish-konkurrenti i Përputhen ka marrë një pyetje nga një ndjekës në Instagram, e që i shkruajnë se ai me një Story ka marrë shumë vëmndje, por që Atdheu sqaron se ai ka treguar shumë mirë se të gjitha këto i kanë prishur punë me një vajzë që ai e pëlqen.

Madje ai sqaron se Story që ai kishte bërë ditë më parë lidhur me Borën, nuk kishte të bënte fare me të.