Ashtu si pritej, emri i vajzës së Marinës dhe Getoarit është kaq i veçantë

Ashtu si pritej, emri i vajzës së Marinës dhe Getoarit është kaq i veçantë

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë dje. Tashmë është zbuluar edhe emri i vajzës së vogël, që sipas burimeve nga miq pranë çiftit kanë vendosur ta quajnë Marget, një emër i bashkimit të emrave të dy artistëve.


Deri tani nuk kemi as foto e as njē prononcim nga çifti i njohur, por Luana, tezja e së voglës në një postim në Instagram shkroi: Ndjesia më e bukur në botë.

TAGS