Arta Bajrami e papërmbajtshme, ekspozon me shumë se ç’duhet

Arta Bajrami e papërmbajtshme, ekspozon me shumë se ç’duhet

Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në muzikë siç ishte është treguar më shumë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja nga Prishtina kohët e fundit po merr mjaftueshëm vëmendje me paraqitjet e saj të cilat i tregon edhe në instagram, përcjell ORAinfo.

Ani pse pëlqehet shumë për muzikën që ka prodhuar ndër vite, Arta ka zënë vend në mediat rozë duke u kritikuar shumë për ndryshimet në pamjen e saj të jashtme.

Arta ka bërë shumë ndërhyrje në fytyrë duke u transformuar krejtësisht.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur ngushtë dhe me shumë stil.

Në këtë pamje Arta nuk heziton ta ekspozoj edhe gjoksin e saj gjigant. /ORAinfo/

TAGS