Ariana Fejzullahu uron festën me këto foto të fëmijëve të saj

Ariana Fejzullahu uron festën me këto foto të fëmijëve të saj
21:59 | 31 Dhjetor 2019

Ariana Fejzullahu ka zgjedhur foto të veçanta për ta uruar festën.

Bashkëshortja e këngëtarit, Ermal Fejzullahu, Ariana, është po ashtu emër i njohur tashmë për publikun, shkruan lajmi.net.

E duke qenë kështu, atyre u intereson edhe urimi i saj për Vitin e Ri dhe Ariana ka zgjedhur që këtë ta bëjë në mënyrë të vecantë.

Ajo ka publikuar foto të vajzave dhe pranë tyre ka shkruar disa fjalë.

““Një vit vërtetë të lumtur për ju dhe familjet tuaja! Ju bekoftë Zoti ju dhe familjet tuaja me jetë të gjatë dhe të shëndetshme.”- shkruan bashkëshortja e këngëtarit krahas postimit.”ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/

TAGS